SOUTĚŽ V BROKOVÉ STŘELBĚ
Lovecký svět CUP 2021

23. 5. 2021 – Bažantnice Třebíč

Výsledková listina – Lovecký svět CUP 2021

 

 

Pořadí Skupina Jméno Střeliště 1 Střeliště 2 Střeliště 3 Body celkem
1. H4 Mrhálek Karel 26 27 29 82
2. D4 Stanislav Tomáš 28 26 27 81
3. CH3 Všetula Miroslav 27 28 26 81
4. J4 Michálek Lubomír 29 22 29 80
5. K3 Podsedník Ladislav 26 26 28 80
6. E4 Kožený Jan ml. 24 27 29 80
7. J5 Komárek Josef 27 25 27 79
8. I3 Staněk Karel 26 25 28 79
9. J1 Nečas Václav 25 25 29 79
10. F1 Tesař Zdeněk 28 22 28 78
11. E3 Musil Zdenek 26 26 26 78
11. I2 Šustek Matěj 26 26 26 78
13. A6 Uher Jaromír 26 25 26 77
14. I1 Štícha Lubomír 25 26 26 77
15. D3 Hilšer Ivo 24 25 28 77
16. I4 Kopáček Pavel 26 23 27 76
17. D5 Otáhal Milan 25 24 27 76
18. CH1 Foral Aleš 27 20 28 75
19. E1 Pacal Antonín 26 23 26 75
20. H5 Berčík Martin 27 20 27 74
21. F4 Nesiba Josef 26 21 26 73
22. A3 Skácel Ivo 25 24 24 73
23. CH2 Jankovič Andrej 25 20 28 73
24. CH5 Beníšek Jiří 21 26 26 73
25. B6 Bláha Jan 27 22 23 72
26. F6 Ryšavý Miroslav 23 23 26 72
27. J2 Maňáková Martina 26 23 22 71
28. C5 Zapletal Petr 26 22 23 71
29. A4 Palínek Milan 25 23 23 71
30. G3 Kotrc Karel 24 23 24 71
31. A2 Liška Luděk 20 25 26 71
32. C1 Rusek Aleš 25 21 24 70
33. A1 Salaj Josef 20 25 25 70
34. I5 Kirchner Milan 24 18 27 69
35. G1 Šlechta Martin 23 20 26 69
36. G5 Čech Martin 22 24 23 69
37. K1 Minář Jaroslav 22 20 26 68
38. B2 Foukal Jaroslav ml. 21 22 25 68
39. C3 Bastl Václav 23 20 24 67
40. D1 Kubíček Ladislav 21 21 25 67
41. C4 Konečný Roman 20 23 24 67
42. E5 Olszewski Radim 20 21 26 67
43. F2 Jiráček Zdeněk 24 18 24 66
44. H6 Berčík Vojtěch 23 20 23 66
45. CH4 Osička Pavel 20 21 25 66
46. H1 Lukeš Zdeněk 21 17 27 65
47. G6 Vaněk Libor 23 20 21 64
48. H2 Lukeš Štěpán 16 22 26 64
49. F5 Forman Jan 23 15 25 63
50. E6 Brezovský Jiří 19 17 27 63
51. CH6 Otáhal Rostislav 24 19 19 62
52. B1 Polák Radovan 19 21 19 59
53. B4 Trbola Pavel 20 21 17 58
54. H3 Šimon Jaroslav 20 18 20 58
55. J3 Chrpová Veronika 23 13 21 57
56. B3 Foukal Jaroslav st. 21 21 15 57
57. J6 Frič Otakar 21 17 18 56
58. D6 Streit Vlastislav 18 20 18 56
59. C2 Havlíček Pavel 18 16 22 56
60. K2 Podsedníková Kateřina 22 15 18 55
61. G2 Vystrčil Josef 21 14 19 54
62. K5 Olšanský Jiří 19 17 18 54
63. E2 Kožený Jan st. 18 18 18 54
64. G4 Jahoda Stanislav 18 15 19 52
65. I6 Štengl Jiří 24 24 0 48
66. C6 Cejpek Petr 19 10 14 43
67. D2 Navrátilová Soňa 17 8 17 42
68. A5 Bařinka Tomáš 15 10 14 39
69. K4 Olšanská Marie 14 9 15 38
70. F3 Podroužek Petr 13 11 14 38
71. B5 Bajgl Ladislav 10 9 9 28
Share This